Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.12.2018

Генпрокуратурою завершено досудове розслідування щодо голови одного з місцевих судів Черкаської області у кримінальному провадженні за фактами протидії протестним акціям

      

Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжується системна та цілеспрямована робота з розслідування та розкриття злочинів, вчинених під час акцій протесту у 2013-2014 роках, шляхом всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин для забезпечення встановлення об’єктивної істини та притягнення винних до відповідальності.

Зокрема, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами протидії протестним акціям шляхом протиправного переслідування учасників мітингів та зборів у м. Черкасах в січні 2014 року працівниками правоохоронних органів та суду.

На підставі повноти зібраних достатніх та об’єктивних доказів 23.11.2018 прокурором прийнято процесуальне рішення про завершення досудового розслідування щодо голови одного з місцевих судів Черкаської області у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ст. 340 (незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, здійснене за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 375 (постановлення завідомо неправосудних ухвал, вчиненого в інших особистих інтересах) КК України.

Вищевказаній особі інкримінується вчинення вищезазначених протиправних дій щодо 7 незаконно затриманих осіб.

Станом на цей час учасники кримінального провадження ознайомлюються з матеріалами досудового розслідування.

Досудове розслідування в частині надання правової оцінки причетним особам за іншими епізодами триває.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 502