Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.09.2018

Прокуратурою Київської області викрито голову громадської ради при ГУ ДФС у м. Києві на підбурюванні щодо надання неправомірної вигоди в сумі 75 тис доларів США (оновлено)

        

У четвер, 06 вересня, прокуратурою Київської області спільно із співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління ГУ НП у Київській області викрито голову громадської ради при ГУ ДФС у м.Києві на підбурюванні щодо надання неправомірної вигоди в сумі 75 тис доларів США службовим особам ГУ ДФС у Київській області.

Досудовим розслідуванням установлено, що вказана особа упродовж тривалого часу підбурювала керівника одного із суб’єктів господарювання до надання неправомірної вигоди посадовцям ГУ ДФС у Київській області за виключення останнього зі списку неблагонадійних підприємств та не перешкоджання у здійсненні подальшої підприємницької діяльності.

Кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) та ч.4 ст.27, ч.2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища).

Вказану особу затримано в порядку ст.208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень.

Досудове розслідування триває.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1213