Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.06.2018

На Рівненщині у місцевого жителя вилучено майже 134 кг бурштину (ФОТО)

        

Працівники органів прокуратури Рівненської області у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжують цілеспрямовану роботу з протидії незаконним операціям з бурштином.

Так, 11.06.2018 неподалік с. Нова Любомирка Рівненського району працівники патрульної поліції зупинили за порушення правил дорожнього руху автомобіль під керуванням жителя м. Рівне. За результатами огляду, який провели працівники слідчо-оперативної групи Рівненського районного відділення поліції Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, у салоні автомобіля виявлено та вилучено майже 134 кг бурштину.

Вартість «сонячного» каміння нині встановлюється.

За фактом придбання або збуту майна, здобутого завідомо злочинним шляхом (ознаки кримінального правопорушення, що передбачене ст. 198 КК України) розпочато кримінальне провадження, процесуальне керівництво у якому здійснює Рівненська місцева прокуратура.

На даний час продовжуються необхідні слідчі дії з метою встановлення кола осіб, причетних до видобутку та реалізації бурштину.


За матеріалами прес-служби прокуратури Рівненської області
кількість переглядів: 1570