Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.06.2018

Верховний Суд України погодився з доводами військової прокуратури та направив кримінальне провадження стосовно колишнього директора Департаменту матеріально-технічного забезпечення Державної прикордонної служби України на новий судовий розгляд апеляційної інстанції

      

13.06.2018 Верховний Суд України задовільнив касаційну скаргу військової прокуратури Центрального регіону України на ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 18.07.2017, якою було скасовано вирок Дарницького районного суду м. Києва стосовно директора Департаменту матеріально-технічного забезпечення Державної прикордонної служби України.

Погодившись з доводами військових прокурорів регіону та Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, Верховний Суд України скасував вказане рішення Апеляційного суду та направив кримінальне провадження на новий судовий розгляд до суду апеляційної інстанції.

Нагадаємо, що вироком Дарницького районного суду м. Києва від 03.11.2015 вказану особу було визнано винною в одержанні від підприємця неправомірної вигоди у сумі 349100 грн за сприяння у перемозі на тендері та укладанні договорів про постачання майна для Державної прикордонної служби і засуджено за ч. 5 ст. 368 КК України до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки з конфіскацією майна та позбавленням військового звання «генерал-лейтенант».

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 477