Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.06.2018

Генпрокуратурою задоволено запит Міністерства юстиції Французької Республіки про видачу до цієї держави затриманого в Україні громадянина Турецької Республіки

     

Генеральною прокуратурою України задоволено запит Міністерства юстиції Французької Республіки про видачу (екстрадицію) до цієї держави затриманого в Україні громадянина Турецької Республіки.

Вказана особа обвинувачується у вчиненні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. При цьому, предметом злочину є наркотичний засіб – кокаїн вагою 2,3 тонни, який він та інші учасники злочинної групи перевозили в обладнаній схованці на молдовському судні та з яким були затримані у французьких територіальних водах.

На виконання доручення Генеральної прокуратури України його передано компетентним органам Французької Республіки 12.06.2018.

Протягом 2017 року та поточного періоду 2018 року Генеральною прокуратурою України до компетентних органів іноземних держав направлено 202 запити про видачу (екстрадицію) осіб. За цей же період до Генеральної прокуратури України надійшло 196 запитів про видачу осіб.

Генеральна прокуратура України й надалі вживатиме всіх передбачених законодавством заходів щодо забезпечення принципу невідворотності покарання для осіб, які переховуються від правоохоронних органів іноземних держав на території України.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 751