Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.06.2018

Генеральною прокуратурою України захищено в суді інтереси держави в особі ПАТ «Укртрансгаз»

     

Рішеннями господарського суду Київської області частково задоволено позови комерційних структур про стягнення заборгованості з ПАТ «Укртрансгаз» у сумі понад 300 млн грн за виконання зобов’язань з поставки товарів за державні кошти та нездійснення оплати цих поставок ПАТ «Укртрансгаз».

Ураховуючи, що предмет спору у вказаних справах стосується стягнення значної суми коштів з підприємства державної форми власності, пов'язаний із закупівлями за державні кошти та зважаючи на те, що питання їх привласнення і легалізації є предметом розслідування у кримінальному провадженні, органи прокуратури вступили у розгляд цих справ.

У подальшому Київським апеляційним господарським судом рішення судів першої інстанції залишено без змін, у зв’язку з чим прокурором були подані касаційні скарги.

Завдяки активній участі Генеральної прокуратури України Верховний Суд 05.06.2018 та 06.06.2018 скасував рішення господарських судів і направив справи на новий розгляд до господарського суду Київської області, погодившись із доводами прокурора про недоведеність позивачами фактів виконання договорів поставки та про відсутність підстав для стягнення коштів за цими договорами.

Таким чином, Генеральною прокуратурою України вжито ефективних заходів, спрямованих на запобігання безпідставному стягненню з державного підприємства коштів на суму понад 300 млн грн.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1564