Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.06.2018

Генпрокуратура повідомила про підозру колишньому працівнику БМОП «Беркут» ГУ МВС України у Львівській області

      

Слідчими Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України постійно продовжується розслідування кримінальних проваджень за фактами злочинів вчинених проти учасників акцій протесту в м. Києві у період листопада 2013 - лютого 2014 років.

Так, 04.06.2018 за результатами проведеного досудового розслідування повідомлено про підозру колишньому працівнику БМОП «Беркут» ГУ МВС України у Львівській області - другому співучаснику вчинення 19.01.2014 на вул. Богатирській в м. Києві групою правоохоронців умисних дій, які явно виходять за межі наданих їм повноважень та супроводжувалися насильством, незаконним застосуванням спеціальних засобів щодо учасників ГО «ВО Автомайдан», котрі пікетували колону автомобілів підрозділів ПМОП «Беркут», що прямували до резиденції «Межигір`я», а також пошкодженням автомобіля пікетувальників на суму понад 80 тис грн.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 2 ст. 365 КК України (у редакції від 15.12.2013).

Слідство за вказаним фактом триває. Підозрюваному вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та додатки до нього, яке буде спрямовано до суду для розгляду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 566