Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.06.2018

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника полку ДПС ДАІ ГУМВС України у м. Києві

       

Слідчими Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжується розслідування кримінальних проваджень за фактами злочинів вчинених проти учасників акцій протесту в м. Києві у період листопада 2013 - лютого 2014 років.

Так, за результатами проведеного досудового розслідування до Шевченківського районного суду м. Києва спрямовано обвинувальний акт за підозрою колишнього працівника полку ДПС ДАІ ГУМВС України у м. Києві, якому інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 27 ч. 1 ст. 366, ст. 340 КК України – внесення неправдивих даних до офіційних документів про вчинення адміністративного правопорушення учасником акцій протесту – членом руху «Автомайдан» за вказівками керівників правоохоронного органу, а також незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів вчинене службовою особою.

Судом стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Раніше за вказаними фактами до суду спрямовано обвинувальні акти стосовно 20 осіб з числа працівників зазначеного полку ДПС та управління ДАІ в м. Києві. Дві особи з числа керівників ДАІ ГУМВС України в м. Києві перебувають у розшуку.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2195