Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.04.2018

Генпрокуратура повідомила І. Бубенчику про зміну раніше повідомленої підозри (ОНОВЛЕНО)

        

«Рішенням Печерського районного суду задоволена наша заява про відкликання клопотання про обрання запобіжного заходу І. Бубенчику у зв’язку із зміною підозри», - про це повідомила заступник Генерального прокурора Анжела Стрижевська біля Печерського районного суду м. Києва.

Вона зазначила, що на підставі тих матеріалів, які є у кримінальному провадженні, підозру не можна вважати обґрунтованою для обрання запобіжного заходу.

«У зв’язку з тим, що підозру змінено, сьогодні ми запросили захист І. Бубенчика для виконання процесуальних дій. В залежності від того, на скільки буде в тому необхідність, буде ставитися питання у подальшому про обрання міри запобіжного заходу», - додала Анжела Стрижевська.

Заступник Генпрокурора підкреслила, що у цій справі «ми обіцяємо суспільству справедливий суд відповідно до процедур, визначених Кримінальним процесуальним кодексом України, з дотриманням всіх конституційних прав учасників процесу».

5 квітня 2018 року заступник Генерального прокурора Анжела Стрижевська у присутності адвокатів повідомила І. Бубенчику про зміну раніше повідомленої підозри. Наразі вказана особа підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ст. 348 та ч.1 ст. 263 КК України.

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 573