Сайти

регіональних

прокуратур

 
30.03.2018

Одному із обвинувачених в кримінальному провадженні про злочини під час Майдану обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

      

За наполегливої та принципової позиції прокурорів Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України 29.03.2018 одному з обвинувачених в кримінальному провадженні про злочини під час Майдану обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а кримінальне провадження призначено до судового розгляду.

У даному кримінальному провадженні обвинувачуються дві особи з числа так званих «тітушок» у вчиненні незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, із застосуванням фізичного насильства; хуліганстві, що супроводжувалось особливою зухвалістю, вчиненому групою осіб в тому числі із застосуванням предметів, спеціально пристосованих та заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень; у пособництві незаконному позбавленню волі людини та катуванні, тобто умисного заподіяння сильного фізичного болю, фізичних та моральних страждань шляхом мучення та інших насильницьких дій, скоєних в ніч 21-22 січня 2014 року в м. Києві у складі угрупування «Оплот», а також в ніч з 18.02.2014 на 19.02.2014 в центральній частині міста та на перехресті вулиць Великої Житомирської та Володимирської, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 146, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 296, ч. 4 ст. 296, ст. 340 КК України.

Запобіжний захід щодо іншого підсудного – тримання під вартою залишився незмінним.

Досудове розслідування стосовно інших організаторів та виконавців вчинених злочинів під час цих подій триває.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2878