Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.02.2018

Юрій Луценко зустрівся з родинами Героїв Небесної сотні (ВІДЕО)

                              

У вівторок, 20 лютого 2018 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко провів зустріч з родинами Героїв Небесної сотні. На заході також були присутні заступник Генерального прокурора Анжела Стрижевська, директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександро Рувін, а також представники громадських організацій.

Генеральний прокурор зазначив, що у розслідуванні є беззаперечний прогрес, проте, на жаль, є і певні перешкоди, які стоять на шляху до досягнення загальної мети.

Юрій Луценко доповів присутнім про стан розслідування кримінальних проваджень щодо діяльності злочинної організації В. Януковича. Одночасно він поінформував про подальші плани щодо розслідування.

В той же час Генеральний прокурор відповів на запитання, які хвилюють близьких Героїв Небесної сотні, та вислухав їхні пропозиції.

По завершенню зустрічі, спілкуючись з журналістами, Юрій Луценко зазначив, що це була довга, дуже конструктивна і ділова розмова про те, що зроблено і що належить зробити.

«Найбільша увага до справ Майдану цього року буде уже не на стадії досудового слідства, хоча ще багато, чого треба зробити, але вже у судових засіданнях», - наголосив Генеральний прокурор.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 541