Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.02.2018

Співробітника Служби зовнішньої розвідки України засуджено до 6 років позбавлення волі за співпрацю з терористичною організацією «ДНР»

     

Вироком Печерського районного суду м. Києва від 06.02.2018 громадянина України визнано винним за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), ч. 1 ст. 328 (розголошення державної таємниці) КК України та засуджено до 6 років позбавлення волі із позбавленням права обіймати певні посади строком на 3 роки, а також із позбавленням військового звання.

Так, він будучи співробітником Служби зовнішньої розвідки України протягом вересня 2014 року по березень 2015 року достовірно знаючи, що на території Донецької області створено терористичну організацію «ДНР», вчинив сприяння діяльності зазначеній терористичній організації, шляхом збирання та подальшої передачі представнику терористичної організації «ДНР» відомостей, які стосуються діяльності Служби зовнішньої розвідки України, у тому числі, що становлять державну таємницю.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалось Генеральною прокуратурою України та досудове розслідування проводилось Головним слідчим управлінням Служби безпеки України.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 2085