Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.12.2017

Одному з колишніх керівників Обухівського райсуду повідомлено про підозру у незаконному втручанні у роботу автоматизованої системи документообігу суду

       

Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за фактами винесення неправосудних постанов суддями Обухівського районного суду Київської області у січні 2014 року стосовно учасників мирних акцій протесту, що призвело до необґрунтованого їх притягнення до адміністративної відповідальності, подальшого укриття вчинення зазначених тяжких злочинів та службової недбалості, а також втручання в роботу автоматизованої системи документообігу вказаного суду за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 375, ч. 1 ст. 396, ч. 1 ст. 367 та ч. 1 ст. 376-1 КК України.

У ході здійснення досудового розслідування одному з колишніх керівників Обухівського районного суду Київської області повідомлено про підозру у незаконному втручанні у роботу автоматизованої системи документообігу суду, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ст. 376-1 КК України. Вирішується питання про обрання вказаній особі запобіжного заходу.

Досудове розслідування за фактом прийняття неправосудних рішень відносно учасників акцій протесту триває.

Департамент спеціальних розслідувань

 

кількість переглядів: 2207