Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.12.2017

Генпрокуратурою за результатами податкового аудиту не встановлено фактів умисного ухилення від сплати податків в діях ряду народних депутатів України

                               

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України упродовж 2 півріччя 2017 року здійснювалось досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами ймовірного ухилення від сплати податків та зборів народними депутатами України, міністрами та іншими особами, що займають особливо відповідальне становище і відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» підпадають під категорію суб’єктів декларування, що зобов’язані подавати декларацію щодо доходів.

У ході неупередженого досудового розслідування, з метою встановлення об’єктивних фактів, за ініціативи прокуратури проведено позапланові податкові перевірки ряду народних депутатів України.

Враховуючи, що за результатами податкового аудиту не встановлено фактів умисного ухилення від сплати податків в діях народних депутатів України В. Бандурова, С. Березкіна, А. Журжія, О. Ляшка, О. Урбанського та В. Хомутинніка, кримінальні провадження відносно цих осіб наразі закрито.

кількість переглядів: 268