Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.06.2017

Завдяки прокуратурі Київської області колишнього керівника комунального підприємства Березанської міської ради засуджено за підтримку «Антимайдану»

      

Установлено, що екс-керівник комунального підприємства Березанської міської ради за кошти комунального підприємства, направляв службовий автотранспорт для перевезення людей до м. Києва для участі в масових заходах на підтримку «Антимайдану».

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Завдяки підтриманню державного обвинувачення та достатності доказів, Баришівським відділом Бориспільської місцевої прокуратури доведено вину зловмисника у повному обсязі. Судом обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі на строк один рік з призначенням додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на один рік.

Крім цього, прокуратурою в інтересах громади м. Березань заявлено цивільний позов у кримінальному провадженні про відшкодування збитків, завданих кримінальним правопорушенням, який судом задоволено у повному обсязі.

 

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

кількість переглядів: 826