Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.04.2017

У Запоріжжі направлено до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського за завідомо незаконне затримання активістів під час Революції Гідності

                                  

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадження за ч. 1 ст. 371 КК України (завідомо незаконне затримання) стосовно діючого працівника поліції.

Як вже повідомлялось, вказана особа підозрюється у завідомо незаконному затриманні учасника мирної акції протесту, що мала місце 26 січня 2014 року у Запоріжжі біля будівлі Запорізької обласної ради.

Нагадаємо, що у минулому місяці до суду вже був скерований обвинувальний акт стосовно працівника поліції, який обвинувачується у скоєнні аналогічного злочину.

Окрім цього, у провадженні слідчих прокуратури області перебуває ще одне кримінальне провадження за підозрою працівника поліції у завідомо незаконному затриманні учасників мирних акцій протесту, досудове розслідування у якому зупинено у зв’язку із розшуком підозрюваного.


За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

кількість переглядів: 2058