Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.04.2017

До суду направлено обвинувальний акт за фактом катування протестувальників, затриманих 19.01.2014 на колонаді стадіону ім. В. Лобановського

      

Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України до Печерського районного суду м. Києва направлено обвинувальний акт стосовно трьох колишніх працівників батальйону міліції особливого призначення (БМОП) «Беркут» ГУ МВС України у Харківській області, яким інкримінується вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст.127 (катування) КК України.

Нагадаємо, колишні «беркутівці» обвинувачуються у вчиненні 19.01.2014 на вул. М. Грушевського в м. Києві катування двох осіб, тобто умисному заподіянні їм сильного фізичного болю, фізичного та морального страждання шляхом нанесення побоїв, мучення та інших насильницьких дій, вчинених з мотивів помсти після затримання цих протестувальників на колонаді стадіону ім. В. Лобановського, а також з метою залякування потерпілих та інших протестувальників.

Довідково
: санкція ч. 2 ст. 127 КК України, передбачає безальтернативне покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років.


Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 513