Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.03.2017

За клопотанням Генпрокуратури підозрюваних «тітушок» триматимуть під вартою

    

Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом організації участі у вчиненні злочинів цивільними особами так званими тітушками стосовно протестувальників у центральній частині м. Києва у період грудня 2013 року - лютого 2014 року за результатами спільної роботи із Департаментом карного розшуку Національної поліції України затримано двох осіб, яким повідомлено про підозру у вчиненні перешкоджання проведенню акцій протесту та участі у вчиненні в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року групою осіб, з хуліганських мотивів умисного вбивства особи (ст. 340, ч. 2 ст. 115 КК України). Також здобуто докази координації цими особами дій інших учасників злочинів та участі у фінансуванні ними таких дій.

Крім того, одному з «тітушок» інкримінується також причетність до викрадення та катування людини, вчинених 21 січня 2014 року у складі організації «Оплот» (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 146 КК України).

Печерським районним судом м. Києва забезпечено розгляд внесених прокурором клопотань про обрання запобіжного заходу підозрюваним в розумні строки, взято до уваги доведені прокурором ризики, за результатами чого прийняті законні та обґрунтовані рішення – про тримання підозрюваних під вартою.

Досудове розслідування стосовно організаторів та виконавців вчинених злочинів під час цих подій триває.

Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 565