Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.02.2017

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону на хабарі викрито податківця

     

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України спільно із співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України та відділу внутрішньої безпеки Управління Державної фіскальної служби України в Херсонській області 08.02.2017 припинено незаконне збагачення заступника начальника відділу Головного управління ДФС у Херсонській області.

Досудовим розслідуванням установлено, що майор податкової міліції вимагав та одержав від директора приватного підприємства неправомірну вигоду на загальну суму 4,5 тис дол США за вирішення питання про непритягнення до кримінальної відповідальності, пов’язаної із діяльністю підприємства та сплатою податків.

Під час одержання другої частини обумовленої суми хабара зловмисника затримано правоохоронцями. Предмет неправомірної вигоди вилучено.

Наразі військовою прокуратурою гарнізону майору податкової міліції готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2397