Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.11.2016

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив про результати роботи щодо розслідування злочинів, вчинених проти основ національної безпеки України

     

У п’ятницю, 18 листопада 2016 року, під час брифінгу Генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив загальні результати діяльності Військової прокуратури в розслідуванні злочинів проти основ національної безпеки України та міжнародного правопорядку, а також ведення агресивної війни Російської Федерації проти України.

«Протягом цього року повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України, громадської безпеки та міжнародного правопорядку 28 особам, з них 20 громадян Російської Федерації. У тому числі 14 генералів та адміралів, два полковника Збройних Сил Російської Федерації», - повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

За словами Генерального прокурора, до суду вже направлено 9 обвинувальних актів про злочини вказаної категорії і отримано 13 обвинувальних вироків щодо 14 осіб.

«Також на цей час притягнуто до кримінальної відповідальності за участь у розв’язанні та веденні агресивної війни проти України 57 осіб серед яких 39 громадян Російської Федерації, з них 31 військовослужбовець Збройних Сил Російської Федерації, 16 осіб уже засуджені судами, з них 6 громадян Російської Федерації. Інші судові процеси продовжуються», - підкреслив Генпрокурор.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 370