Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.11.2016

Юрій Луценко зустрівся з родинами героїв Небесної сотні та їх адвокатами (ФОТО)

                                 

У суботу, 5 листопада 2016 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко провів зустріч з родинами героїв Небесної сотні та їх адвокатами. На заході також були присутні Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, заступники Генерального прокурора України та начальник Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ.

Юрій Луценко доповів про стан розслідування кримінальних проваджень щодо діяльності злочинної організації В. Януковича. Також він поділився планами та своїм баченням щодо подальшого розслідування.

«Я вважаю за необхідне без будь-яких посередників поспілкуватись з сім’ями загиблих героїв з тим, щоб зрозуміти один одного і дати новий імпульс розслідуванню», - відзначив Генеральний прокурор. Він наголосив, що робив і буде робити все, щоб В. Янукович був засуджений, і всі його незаконні статки були повернуті державі.

Також, Юрій Луценко зазначив, що він категорично проти того, щоб справи розслідувались ще 2-3 роки. Він додав, що розслідувати злочин протягом десятиріч, як це було в Литві щодо подій січня 1991 року, не допустимо.

«Хочу остаточно поставити крапку в одному питанні. Сергій Вікторович Горбатюк працював, працює і буде працювати керівником Департаменту спецрозслідувань», - підкреслив Генеральний прокурор. Він запевнив, що зазначеному Департаменту були надані всі повноваження і ресурси для розслідування.

В той же час, Юрій Луценко вислухав пропозиції адвокатів родичів героїв Небесної сотні щодо внесення змін до законодавства про заочне засудження і попросив публічної підтримки законопроекту щодо цих змін.

Також, Юрій Луценко поінформував про підготовку «Великої справи» проти В. Януковича за ст. 255 КК України - створення злочинної організації, в яку входило його найближче оточення.

Генеральний прокурор повідомив про співпрацю з Міжнародним кримінальним судом і про плани та складнощі щодо передачі справи по розслідуванню злочинів проти учасників Революції Гідності під його юрисдикцію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 4739