Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.10.2016

Військовою прокуратурою під час одержання хабара у сумі 950 доларів США затримано працівника фіскальної служби

                   

12 жовтня 2016 року військовою прокуратурою Чернівецького гарнізону Західного регіону України за матеріалами та спільно з Управлінням СБУ в Чернівецькій області в рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди головним державним інспектором відділу митного оформлення «Кельменці-Ларга» митного поста «Кельменці» Чернівецької митниці Державної фіскальної служби України.

Хабар у розмірі 950 доларів США призначався за сприяння у переміщенні з Республіки Молдова на територію України побутових товарів без належного митного оформлення та сплати обов'язкових митних платежів.

Грошові кошти виявлено та вилучено в повному обсязі під час огляду місця події. Проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії.

На даний час вирішуються питання щодо затримання корупціонера-митника, повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 435