Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.09.2016

На Волині військовою прокуратурою затримано групу корупціонерів за систематичне вимагання та одержання понад 100 тис грн хабарів (фото)

    

14 вересня 2016 року слідчим відділом військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки Національної поліції України у Волинській області задокументовано факти систематичного (понад 40 епізодів) вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником територіального сервісного центру МВС України у Волинській області.

Грошові кошти на загальну суму понад 100 тис грн, отримані за попередньою змовою у групі з двома підлеглими працівниками, призначалися за прискорення у видачі громадянам документів державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі та обміну водійських посвідчень.

Грошові кошти виявлено та вилучено під час огляду місця події.

На даний час проводяться обшуки в службових кабінетах та за місцем проживання фігурантів справи, в ході яких вилучено десятки копій документів з прикріпленими до них грошовими коштами.

Крім того, в службовому кабінеті начальника виявлено понад 3 тис дол США та 20 тис грн, а за місцем його проживання – понад 3 тис дол США та ювелірні цінності – золоті злитки. У ході обшуку службового кабінету одного з підлеглих-зловмисників – понад 14 тис грн.
За результатами їх проведення буде вирішуватись питання про повідомлення посадовцям про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1865