Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.09.2016

Генпрокуратура повідомила про підозру виконавчому директору АК «Харківобленерго» за фактом розтрати ним 51 млн грн

   

У вівторок, 13 вересня 2016 року, заступнику Голови правління – виконавчому директору Акціонерної компанії «Харківобленерго» за фактом розтрати ним 51 млн грн повідомлено про підозру, складену працівниками Департаменту нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем).

Грошові кошти, які були предметом злочину виведені у тіньовий обіг через низку фіктивних підприємств, у зв’язку з чим АК «Харківобленерго» спричинено шкоду у особливо великих розмірах.

При цьому, частка держави у статутному капіталі АК «Харківобленерго» становить 65 відсотків.

Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Погоджено клопотання про обрання підозрюваному громадянину запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, із визначенням застави у розмірі еквівалентному заподіяним державі збиткам.

Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 КК України, передбачає можливість позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 735