Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.09.2016

Розпочато прийом документів на вакантні посади керівників місцевих прокуратур

     

12 вересня 2016 року розпочато прийом документів від кандидатів на вакантні посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників, а також посади прокурорів місцевих прокуратур.

Відкритий чотирирівневий конкурс та тестування на зазначені посади здійснюватимуться в м. Києві на базі Національної академії прокуратури України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

Кандидати мають право претендувати на зайняття однієї вакантної адміністративної посади та/або посади прокурора в одній місцевій прокуратурі.

Прийом документів триває у робочі дні з 12 вересня по 30 вересня 2016 року включно з 9ºº до 18ºº (у п’ятницю - до 1645) на базі Національної академії прокуратури України за адресою: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81-б, каб. 105.

Телефон робочої групи: (044) 206-15- 83.

Електронна адреса: reforms@gp.gov.ua

Умови добору, терміни, список документів для участі та інша необхідна інформація доступна на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України за посиланням: www.gp.gov.ua/ua/reforms_gp.html


 

 

 

 

 

 

 

Управління реформ та забезпечення якості роботи
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1418