Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.09.2016

Генпрокуратурою під час одержання 200 тис грн хабара затримано заступника голови Київської облдержадміністрації та начальника управління зазначеної ОДА (оновлено, додано відео)

      

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України за результатами проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій та обшуків задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником голови Київської обласної державної адміністрації та начальником одного з управлінь зазначеної ОДА. Вказаних осіб у п’ятницю, 9 вересня 2016 року, затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Встановлено, що заступник голови Київської облдержадміністрації, який займає відповідальне становище, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи умисно, за попередньою змовою з начальником одного з управлінь Київської обласної державної адміністрації, вимагав та одержав неправомірну вигоду в сумі 200 тис грн від виконувача обов’язків директора Департаменту АПК Київської ОДА за не перешкоджання у подальшій трудовій діяльності.

З метою прикриття своєї протиправної діяльності, а також створення умов для унеможливлення його викриття, заступником голови Київської ОДА розроблено план одержання неправомірної вигоди, згідно з яким кошти передавались сторонній особі. Проте, завдяки професійним, злагодженим та оперативним діям працівників прокуратури та поліції вдалося належним чином задокументувати факт протиправної діяльності та вилучити предмет хабара.

На даний час проводиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення, усіх причетних до вчинення злочину осіб та вирішується питання про обрання затриманим запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 608