Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.08.2016

Гюндуза Мамедова призначено прокурором Автономної Республіки Крим (ФОТО)

     

22 серпня 2016 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав наказ про призначення Гюндуза Мамедова прокурором Автономної Республіки Крим.

Про це повідомив Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, представляючи колективу прокуратури АР Крим нового керівника.

Одночасно, Анатолій Матіос вказав на необхідність забезпечення закінчення актуальних кримінальних проваджень стосовно державних зрадників у порядку спеціального досудового розслідування у найкоротші строки. А також на важливість тісної співпраці із громадськістю та Меджлісом кримськотатарського народу з питань захисту порушених прав мешканців Криму.

                         

Довідково: Мамедов Гюндуз Айдинович – старший радник юстиції. У 1996 році закінчив Одеський державний університет імені І.І.Мечникова за спеціальністю «правознавство». Здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук. З жовтня 1996 року по березень 2013 року працював на посадах помічника прокурора, заступника прокурора району, прокурора відділу, начальника відділу, прокурора міста та заступника прокурора області. З березня 2013 року по грудень 2013 року призначений головним науковим співробітником відділу Національної академії прокуратури України. З грудня 2013 року по серпень 2016 року обіймав посади начальника відділу, прокурора міста та заступника прокурора області.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 337