Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.08.2016

Генпрокуратура повідомила про підозру колишньому начальнику управління ДАІ ГУМВС України у м. Києві

                               

Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні від 24.02.2014, за фактом організації вищими службовими особами Міністерства внутрішніх справ України, зокрема ДДАІ МВС України, за попередньою змовою з вищими службовими особами органів прокуратури, судової влади, інших органів державної влади та невстановленими особами масових зловживань службовим становищем, перевищення влади працівниками правоохоронного органу та постановлення суддею завідомо неправосудних рішень з метою незаконного переслідування працівниками ДАІ учасників руху «Автомайдан» під час масових акцій протесту у листопаді 2013 року – лютому 2014 року.

Так, у межах досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні 15.08.2016 винесено повідомлення про підозру колишньому начальнику управління ДАІ ГУМВС України у м. Києві Курінному Анатолію Володимировичу, 24 квітня 1959 року народження, уродженцю м. Донецьк, Україна, українцю, громадянину України, зареєстрованому за адресою: м. Донецьк, вул. Орджонікідзе, буд.8, кв.2, раніше не судимому, у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 27, ч. 1 ст. 366, ст. 340 КК України, а саме внесенні службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей, незаконне перешкоджання організації та проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій.

У зв’язку з цим Курінному А.В. необхідно невідкладно з’явитися для проведення процесуальних дій у якості підозрюваного до Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18, каб. 210.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2841