Сайти

регіональних

прокуратур

 
28.07.2016

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора прокуратури м. Києва, причетного до вчинення злочину під час Революції Гідності

    

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва Генеральної прокуратури України 27.07.2016 завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт щодо колишнього прокурора прокуратури м. Києва за притягнення ним завідомо невинних учасників Революції Гідності, до кримінальної відповідальності.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 372 КК України, а саме:
- зловживання владою та службовим становищем, яке виразилося у завданні істотної шкоди законним правам, свободі та інтересів  громадян України, а також державі в особі Генеральної прокуратури України у вигляді підриву авторитету державного органу;
- службового підроблення;
- притягнення завідомо невинних осіб до кримінальної відповідальності, поєднаному з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину.

Довідково:
за вчинення тяжких злочинів передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 462