Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.07.2016

За клопотанням Генпрокуратури судом надано дозвіл на здійснення спецдосудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього прокурора прокуратури м. Києва, причетного до вчинення злочину під час Революції Гідності

      

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України продовжується притягнення до кримінальної відповідальності правоохоронців, що вчиняли протиправні дії проти учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності.

Так, 08.07.2016 ухвалою Печерського районного суду м. Києва задоволено клопотання управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього прокурора прокуратури м. Києва, підозрюваного у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 372 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що колишній прокурор прокуратури м. Києва вчинив зловживання владою та службовим становищем, яке виразилося у завданні істотної шкоди у вигляді порушення законних прав, свобод та інтересів громадян України, а також державі в особі Генеральної прокуратури України у вигляді підриву авторитету державного органу, службового підроблення та притягнення завідомо невинних осіб до кримінальної відповідальності, поєднаному з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 483