Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.05.2016

Одного з керівників Держагентства України з питань кіно притягнуто до відповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення

     

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою спільно з детективами Національного антикорупційного бюро України на виконання покладених Законом України «Про прокуратуру» завдань у межах наданих повноважень вживаються заходи протидії адміністративним корупційним правопорушенням.

Так, у квітні поточного року за результатами проведеної перевірки складено протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та пунктами 1 - 4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», стосовно одного з керівників Державного агентства України з питань кіно.

Він, будучи державним службовцем першої категорії, ознайомлений із загальними правилами поведінки державного службовця та попереджений про спеціальні обмеження, встановлені Законами України «Про державну службу» і «Про боротьбу з корупцією», наділений за посадою повноваженнями щодо участі у проведенні закупівель за державні кошти відповідно до ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», достовірно знаючи, що учасником переговорної процедури є товариство, засновник якого - його донька, будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», визначеним ч. 1 ст. 3 цього Закону, у порушення вимог п. 1 - 2 ч. 1 ст. 28 Закону не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника та приймав рішення за таких умов, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 , 2 ст. 172-7 КУпАП.

За результатами розгляду судом вказаного протоколу за участю Спеціалізованої антикорупційної прокуратури особу визнано винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, та призначено покарання у вигляді 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із застосуванням додаткового покарання - позбавлення права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими чи адміністративними функціями, в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 6 місяців.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2702