Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.04.2016

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього виконувача обов’язків заступника командира роти спеціального призначення ГУ МВС України однієї з областей

    

18.04.2016 до Печерського районного суду м. Києва направлено обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього виконувача обов’язків заступника командира роти спеціального призначення Головного управління МВС України однієї з областей, який внаслідок недбалого ставлення до своїх службових обов’язків 01.12.2013 на вул. Інститутській у м. Києві не припинив злочинні дії підпорядкованих працівників спецпідрозділу «Беркут» щодо неправомірного застосування насильства до двох мітингувальників пенсійного віку, хоча він міг і зобов’язаний був це зробити, що призвело до настання тяжких наслідків, а саме отримання тілесних ушкоджень цими потерпілими та втратою ока одним з них.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.

Щодо виконавців вищевказаного злочину розслідування триває.

Нагадаємо, за результатами розслідування подій, що відбулись 01.12.2013 на вул. Банковій в м. Києві, у організації розгону акцій протесту та застосуванні насильства до протестувальників повідомлено про підозру п’ятьом особам з числа керівництва держави та правоохоронних органів та чотирьом правоохоронцям - виконавцям цих протиправних дій.

Досудове розслідування щодо встановлення інших організаторів та виконавців злочинів, вчинених під час цих подій, триває.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2248