Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.04.2016

На «Алеї слави» у місті Луцьк перепоховають тіло загиблого в зоні АТО прокурора Сергія Грибкова

    

У 2014 році поблизу м. Щастя Луганської області під час збройного протистояння з військовими Збройних Сил Російської Федерації загинув прокурор відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Волинської області Сергій Грибков.

У липні 2014 року, перебуваючи у щорічній відпустці, Сергій Грибков з патріотичних переконань добровільно прибув до зони проведення антитерористичної операції у Луганській області.

З метою виконання конституційного обов’язку щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності держави він вступив на військову службу у складі військової частини польова пошта 0624 (батальйон «Айдар»).

З вересня 2014 року по квітень 2016 року вважався зниклим безвісти.

Згодом стало відомо, що 5 вересня 2014 року Сергій Грибков разом з іншими військовослужбовцями групи «Грізлі» батальйону «Айдар» при виконанні бойового завдання в районі с. Димитрівка Луганської області (поблизу м. Щастя) вступили у збройне протистояння з підрозділом спецназу Збройних Сил Російської Федерації, під час якого трагічно загинув.

Як невпізнаного солдата С. Грибкова, було поховано на кладовищі у с. Чмирівка Старобільського району Луганської області.

Виконкомом Луцької міської ради прийнято рішення про перепоховання тіла Сергія Грибкова 08 квітня 2016 року на «Алеї слави» міського кладовища.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 165