Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.03.2016

Генпрокуратура розглядає офіційне звернення народних депутатів щодо використання коштів, виділених на реформу органів прокуратури

       

У середу, 16 березня, прокурор Генеральної прокуратури України В. Куценко повідомив, що до ГПУ надійшло офіційне звернення від народних депутатів України щодо використання грошей, спрямованих до України американськими і європейськими партнерами для проведення реформи органів прокуратури.

«Аналогічне звернення близько 50 народних депутатів спрямували до Сенату США, окремим сенаторам», - зазначив В. Куценко. Він повідомив, що прокуратурою проводились перевірки щодо коштів, які виділялись закордонними партнерами на реформу прокуратури, але на офіційні рахунки прокуратури не надійшли.

«У зв’язку із надходженням звернення народного депутата України, інформацію, зазначену в ньому, буде внесено до ЄРДР, що фактично дасть старт серйозному розслідуванню, в рамках якого будуть допитані, в тому числі, і працівники прокуратури, і високопосадовці нашої структури, які відповідали за реформи», - підкреслив В. Куценко.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 127