Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.12.2015

Оболонський районний суд столиці засудив громадян Республіки Азербайджан, які вчиняли злочини проти учасників Революції Гідності

    

Вироком Оболонського районного суду міста Києва до 4 років позбавлення волі та до 4 років позбавлення волі з випробуванням на 3 роки відповідно засуджено двох громадян Республіки Азербайджан, які вчинили ряд злочинів проти учасників Революції Гідності, а саме: хуліганство, вчинене групою осіб, із застосуванням предметів, заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 296 КК України), грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого (ч. 2 ст. 186 КК України), викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням потерпілому фізичних страждань (ч. 2 ст. 146 КК України) та погроза вбивством (ч. 1 ст. 129 КК України).

Встановлено, що зазначені громадяни у січні 2014 року у складі групи осіб здійснили хуліганський напад на громадянина, заподіявши йому тілесні ушкодження, після чого відкрито заволоділи його особистим майном.

Надалі вони взяли активну участь у викраденні та незаконному позбавленні волі ще одного учасника мирних акцій протесту, якого близько 2 годин, застосовуючи насильство і погрози вбивством, утримували проти його волі і вимагали від нього зізнань щодо діяльності Автомайдану.

Досудове розслідування та процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалось Генеральною прокуратурою України.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 473