Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.11.2015

Голова конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі повідомила про хід конкурсу

     

У четвер, 12 листопада, відбувся брифінг Голови конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі Катерини Левченко, на якому вона повідомила про хід проведення конкурсу.

Катерина Левченко нагадала, що конкурсна комісія з проведення відкритого конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі розпочала свою роботу наприкінці вересня 2015 року. Згідно затвердженого порядку, прийом документів здійснювався з 8 по 21 жовтня 2015 року.

Голова конкурсної комісії зазначила, що всього було подано 360 заяв і пакетів документів. За результатами їх розгляду конкурсною комісією до конкурсу допущено 282 кандидати, не допущено – 78.

За результатами першого етапу конкурсу - тестування на знання законодавства - який відбувався 31 жовтня – 1 листопада 2015 року прохідний бал (80 і більше) набрали 223 особи. За рішенням конкурсної комісії вони були допущені до наступного етапу конкурсу.

«Більше 95 балів на першому етапі конкурсу набрали 73 особи, тобто рівень знань кандидатів, які претендують на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, є достатньо високим», - наголосила Катерина Левченко.

Голова конкурсної комісії повідомила, що другий етап конкурсу – тестування загальних здібностей - проводився приватною компанією, яка має досвід проведення подібних конкурсів у багатьох країнах світу та в Україні. Компанія гарантує об’єктивність результатів, невтручання в хід тестування, а також те, що порядок організації тестування за участі працівників компанії не впливає на отримані результати.

«Ця організація була обрана завдяки сприянню і підтримці Європейського Союзу», - підкреслила Катерина Левченко. «Консультативна місія ЄС забезпечила міжнародних спостерігачів в кожній аудиторії в кожну зміну проведення двох етапів тестування», - додала вона.

До тестування загальних здібностей, яке відбувалось 10 листопада 2015 року, було допущено 223 особи, 2 з яких не з’явились. За його результатами набрали прохідний бал (38 і більше) та за рішенням конкурсної комісії були допущені до співбесід 128 осіб. З них претендують на посаду керівника – 24 особи, на посаду першого заступника керівника – 4 особи, на посаду заступника керівника – 20 осіб, на посаду начальника управління – 14 осіб, на посади начальників відділів – 66 осіб.

Катерина Левченко підкреслила, що результати тестувань враховуватимуться членами комісії при прийнятті остаточного рішення, адже вони є показником підготовки рівня кандидатів. Голосування по кожному претенденту комісія буде проводити індивідуально.

«12 листопада у приміщенні Національної академії прокуратури України розпочинається проведення співбесід з кандидатами, які у своїй заяві до участі у конкурсі в якості пріоритетних визначили посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, першого заступника і заступника. В першій хвилі співбесід мають взяти участь 48 осіб. Співбесіди триватимуть до суботи (14 листопада) включно», - поінформувала Голова конкурсної комісії.

Катерина Левченко зауважила, що на етапі співбесід дуже важлива пильна увага суспільства та громадських активістів до кандидатів, які пройдуть до другого туру співбесід. Усі списки оприлюднюються в окремому розділі на сайті Генеральної прокуратури України. Разом зі списками є інформація про трудовий шлях та декларація про доходи кожного кандидата.

Підсумовуючи, Голова конкурсної комісії закликала всіх у разі наявності аргументованої інформації, яка свідчить про невідповідність вказаних даних реальності, доводити її до відома комісії, сприяючи її членам у прийнятті зважених та неупереджених рішень.«Така неупередженість та незалежність роботи комісії без сумніву можлива лише за умови відсутності тиску з боку державних структур, а також громадських та міжнародних організацій», - наголосила Катерина Левченко.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2422