Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.10.2015

Прокуратура міста Києва завершила досудове розслідування стосовно судді, який безпідставно притягнув до відповідальності активіста Автомайдану

     

Слідчим управлінням прокуратури міста Києва завершено досудове розслідування стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області за фактом постановлення завідомо неправосудного рішення відносно учасника «Автомайдану».

Так, у січні 2014 року вказаний суддя під час розгляду адміністративної справи стосовно активіста Автомайдану" за відсутності належних доказів, свідків і понятих виніс завідомо неправосудну постанову про визнання його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП.

Внаслідок таких дій, активіста було безпідставно притягнуто до адмінвідповідальності та позбавлено права керувати транспортними засобами строком на 6 місяців.

Дії судді кваліфіковано за ч. 2 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення). Святошинським райсудом м. Києва обвинувальний акт стосовно нього призначено до розгляду по суті.

За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва
кількість переглядів: 483