Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.10.2015

Начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури поінформував про чергові слідчі діі у розслідуванні подій 20 лютого 2014 року у м. Києві

     

У вівторок, 13 жовтня 2015 року, відбувся брифінг начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергія Горбатюка щодо роз’яснень стосовно проведення обшуку у представників ВО «Свобода».

Сергій Горбатюк зазначив, що обшуки проводились у осіб, щодо яких у ході слідства виникла необхідність у перевірці інформації, яка стосується подій 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській.

Начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ зауважив, що спосіб перевірки інформації з метою забезпечення максимальної об’єктивності обирає слідчий. Мотивацією проведення обшуку було певне приховування даних щодо перебування цих 3-х осіб 20 лютого 2014 року в готелі «Україна», а також те, що, будучи свідками тих подій, до цього часу вони не сприяли донесенню відомої їм інформації до слідчих ГПУ.

Після проведення обшуку особи, у яких проводилась ця слідча дія, викликані до слідчого для допиту у якості свідків.

Сергій Горбатюк звернувся до представників ВО «Свобода» з проханням не політизувати дану ситуацію, а прийти до слідчого і дати відповіді на його питання з метою перевірки певної інформації, яка дасть змогу зробити об’єктивні висновки щодо подій, які відбулись того дня.

Відповідаючи на питання журналістів, Сергій Горбатюк зазначив, що під час обшуку були вилучені фото- та відеозаписи подій 20 лютого 2014 року.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 451