Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.08.2015

Генпрокуратура внесла апеляційну скаргу на судове рішення у спорі з ВАТ «Газпром» щодо оформлення газу ROSUKRENERGO AG (RUE), яку пов’язують з Д. Фірташем

       

Генеральною прокуратурою України 31.07.2015 внесено апеляційну скаргу на рішення господарського суду м. Києва від 23.07.2015, яким відмовлено в задоволенні прокурорського позову в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» про визнання недійсними укладених у м. Москва в 2009 році договорів купівлі-продажу природного газу.

У зв’язку з викладеним указане рішення суду не набрало законної сили.

Підставою для пред’явлення позову стало порушення інтересів держави у сфері реалізації державної політики та управління нафтогазовою галуззю економіки країни, зокрема, укладення всупереч вимогам ст.ст. 203, 655 ЦК України фіктивних договорів купівлі-продажу без наміру сторін здійснювати фактичну передачу газу, а лише для надання видимості законності діям НАК «Нафтогаз України» щодо оформлення у власність газу, що належав компанії ROSUKRENERGO AG (RUE), яку пов’язують з Д. Фірташем.


Генеральна прокуратура України і надалі у судовому провадженні продовжить займати активну позицію щодо захисту державних інтересів.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 437