Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.07.2015

Генеральний прокурор України Віктор Шокін зустрівся з представниками Посольства США

    

29 липня відбулася зустріч Генерального прокурора України Віктора Шокіна з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки Крістофером Смітом і Джеймсом Прайсом.

Сторони обговорили співпрацю між правоохоронними органами Сполучених Штатів Америки та України, зокрема, між Генеральною прокуратурою України та Федеральним бюро розслідувань США.

Віктор Шокін звернувся до представників Посольства США з проханням сприяти розслідуванню «справ Майдану» та злочинної діяльності представників режиму Януковича. Запропонував розробити з американською стороною та затвердити спільний план слідчо-розшукових дій для пошуку коштів і рахунків, які здобуті представниками попередньої влади злочинним шляхом і виведені за межі України.

Під час зустрічі Генпрокурор заявив, що для більш ефективної роботи ініціював перерозподіл функціональних обов’язків між своїми заступниками і найближчим часом управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, передасть під безпосереднє керівництво заступнику Генерального прокурора України Віталію Каську. «Це потужне управління і я вірю, що воно під опікою пана Каська здатне ефективно боротися з корупцією в середовищі високопосадовців», - сказав Віктор Шокін.

Водночас Віктор Шокін зауважив: «Як Генеральний прокурор я не допущу зловживань і порушень з будь-якого боку. Закон має бути понад усім. І всі повинні бути рівні перед ним. При цьому розслідування справ має ґрунтуватися виключно на нормах Кримінального процесуального кодексу України».

«Ми залишаємося готовими до тісної співпраці в питанні протидії корупції, як в середині прокуратури, так в цілому в Україні», - запевнив Крістофер Сміт.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 478