Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.07.2015

На Дніпропетровщині прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника відділу обласного ДАІ за вчинення злочинів проти учасників автомайдану

     

Прокуратурою Дніпропетровської області направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальника відділу обласного ДАІ за ч. 2 ст. 343 КК України (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища) та інспектора дорожньо-патрульної служби ДАІ за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

Так, прокуратурою встановлено, що з метою незаконного притягнення до адміністративної відповідальності активістів масових мирних акцій протесту «Автомайдан», начальником відділу обласного ДАІ підлеглим було надано вказівку скласти протоколи про нібито порушення ними правил дорожнього руху. При цьому з’ясувалось, що один з інспекторів відмовився виконувати цей наказ керівництва, натомість інший співробітник сфальсифікував протоколи на активістів від імені того, хто відмовився.

Довідково:
санкцією ч.2 ст. 343 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 4 років.
санкцією ч. 1 ст. 366 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 1886