Сайти

регіональних

прокуратур

 
28.07.2015

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира взводу батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України в Харківській області

     

Управлінням спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього командира взводу батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України в Харківській області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України.

Зазначеному правоохоронцю повідомлено про підозру у тому, що 22 січня 2014 року під час мирних акцій протесту у центральній частині м. Києва, він перевищуючи владу вчинив насильницькі дії відносно затриманого учасника акцій М. Гаврилюка, що ображали особисту гідність останнього, зокрема, із застосуванням фізичної сили змусив оголеного затриманого тримати льодоруб та забезпечив можливість присутнім особам здійснювати його фото- відео- зйомку із цим льодорубом, чим заподіяно істотної шкоди правам та інтересам потерпілого та підірвано авторитет правоохоронних і загалом державних органів.

27 липня 2015 року обвинувальний акт у зазначеному провадженні спрямовано для розгляду до Печерського районного суду м. Києва.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 3376