Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.06.2015

При Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України утворено Консультативно-волонтерську Раду та затверджено Положення про її діяльність

     

До складу Ради увійшли найбільш активні волонтерські організації «Коло Медіа», «УКВ», «Могутня держава», «Купол», «Герої АТО», «Україна – Світ», «Народна пам’ять», «Підтримай армію України», «Волонтерська сотня Доброволя» та інші організації, які надають допомогу військовослужбовцям. На першому засіданні Ради її Головою обрано Георгія Туку - керівника волонтерської групи «Народний тил».

Метою роботи Консультативно-волонтерської Ради є налагодження ефективної взаємодії органів військової прокуратури з громадськістю, врахування громадської думки при обговоренні пропозицій до проектів законодавчих та інших нормативних актів у сфері забезпечення обороноздатності країни, а також своєчасне реагування на порушення у військових формуваннях, забезпечення соціального та правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

На теперішній час вже є перші позитивні результати співпраці з волонтерами щодо забезпечення санітарних норм в місцях дислокації військових формувань та нові напрацювання, які найближчим часом будуть реалізовані.

Додаток: Положення  про консультативно-волонтерську раду при Головній військовій прокуратурі ГПУ


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України


кількість переглядів: 1949