Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.05.2015

На Сумщині до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора області

    

Прокуратурою Сумської області 12 травня 2015 року до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора Сумщини, який підозрюється в незаконному притягненні до кримінальної відповідальності п’ятьох депутатів Сумської міської ради, які брали участь у Революції Гідності.

Нагадаємо, що прокуратурою Сумської області 27 січня 2015 року колишньому прокурору Сумщини повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню мітингів) та ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з фальсифікацією) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено ще 19 лютого 2015 року. У зв’язку зі зволіканням стороною захисту за клопотанням прокуратури суд обмежив термін ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до 27 квітня поточного року. На виконання вимог ст. 293 Кримінального процесуального кодексу України прокурор вручив обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування колишньому прокурору Сумщини та його захисникам, однак вони безпідставно відмовились взяти вказані процесуальні документи, що зафіксовано безперервним відеозаписом та оформлено відповідним протоколом.


За матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області
кількість переглядів: 460