Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.04.2015

Делегати всеукраїнської конференції працівників прокуратури призначили членів Вищої ради юстиції України

    

У понеділок, 27 квітня, у Генеральній прокуратурі України відбулася всеукраїнська конференція працівників прокуратури України для призначення двох членів Вищої ради юстиції України, один з яких обирався з числа суддів або суддів у відставці, а інший - з числа фахівців у галузі права.

В роботі всеукраїнської конференції працівників прокуратури взяли участь 88 делегатів, обраних за результатами зборів працівників, проведених у прокуратурах обласного рівня, Національній академії прокуратури України та у центральному апараті Генеральної прокуратури на виконання вимог законодавства та відповідно до порядку, затвердженого Генеральним прокурором України. Після обрання членів лічильної комісії, голови та секретаря всеукраїнської конференції працівників прокуратури і членів мандатної комісії для підтвердження повноважень делегатів конференції розпочалося обговорення кандидатів у члени Вищої ради юстиції. Відповідно до вимог закону для призначення конференцією членами ВРЮ подали документи 10 кандидатів: 5 суддів та 5 фахівців у галузі права.

Відповідно до затвердженого порядку проведення конференції після представлення кандидатів, оголошення відомостей по кожному з них та їх виступів відбулося відкрите голосування. За його результатами було обрано 2-х кандидатів для подальшого проведення таємного голосування. Від суддівського корпусу кандидатом на призначення членом ВРЮ було обрано суддю Нежуру Вадима Анатолійовича, а від представників фахівців у галузі права – адвоката Комкова Володимира Кириловича, 76-ми та 84-ми голосами відповідно.

Обрані шляхом відкритого голосування кандидати були внесені до бюлетенів для таємного голосування, за результатами якого 88 делегатів, обраних на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури, призначили на посаду членів Вищої ради юстиції України вказаних кандидатів. За Нежуру Вадима Анатолійовича проголосував 81 делегат, а за Комкова Володимира Кириловича - 83. Після оголошення результатів голосування головою лічильної комісії новообраними членами Вищої ради юстиції України було складено присягу.

 

 


  

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1816