Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.04.2015

Віктор Шокін звернувся з клопотанням про відсторонення від посад суддів, які виносили неправосудні рішення стосовно учасників Революції Гідності

    

Генеральний прокурор України Віктор Шокін звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з клопотаннями про відсторонення від посад двох суддів Полтавської та Сумської областей, які в січні-лютому минулого року винесли низку неправосудних ухвал стосовно учасників Революції Гідності.

Судді Комсомольського міського суду Полтавської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудної постанови, вчинене в інших особистих інтересах).

Судді Ковпаківського районного суду м. Суми повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 371, ч. 2 ст. 375 КК України (завідомо незаконні затримання, привід, домашній арешт або тримання під вартою та постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови).

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 3958