Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.04.2015

Управлінням спецрозслідувань Генпрокуратури чотирьом особам повідомлено про підозру за напад та викрадення активістів Майдану у м. Києві в січні 2014 року

     

Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України чотирьом особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) , ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

За результатами розслідування кримінального провадження за фактами організації задіяння стосовно протестувальників та активістів Майдану так званих «тітушок», а також вчинення цими особами цілого ряду злочинів та незаконного фінансування такої протиправної діяльності, встановлено причетність до нападу та викрадення громадян у м. Києві в січні 2014 року 4 осіб, серед яких бійці спортивного клубу “Оплот”. Вказані особи були залучені до вчинення протиправних дій керівником однойменного злочинного угруповання Є. Жиліним.

Троє з вказаних осіб вже арештовані та одного оголошено в розшук.

При цьому один з підозрюваних на теперішній час працював слідчим райвідділу міліції одного із районів м. Харкова.

Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжується досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами організації задіяння у незаконних та злочинних діях стосовно протестувальників та активістів Майдану цивільних осіб, так званих «тітушок», вчинення цими особами цілого ряду злочинів та незаконного фінансування такої протиправної діяльності.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2200