Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.04.2015

Віктор Шокін: Незабаром буде створено та оприлюднено єдиний реєстр кримінальних проваджень щодо злочинів, скоєних під час Революції Гідності

    

Про це повідомив Генеральний прокурор України Віктор Шокін під час зустрічі з Президією Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України. За словами Генпрокурора, створення та оприлюднення єдиного реєстру кримінальних проваджень щодо злочинів, скоєних під час Революції Гідності, дасть змогу громадськості ознайомитися з ходом слідства та долучитися до нього. «У реєстрі буде зібрано усі зареєстровані кримінальні провадження, які розслідуються Генеральною прокуратурою, обласними та районними прокуратурами, а також прокуратурою міста Києва», - повідомив Віктор Шокін. Він також наголосив, що багато злочинів було скоєно в областях: йдеться про організацію протидії мирним акціям протесту, використання адмінресурсу, направлення «тітушок» до Києва. На сайті ГПУ буде створено спеціальний розділ, у якому кожен бажаючий зможе побачити на якій стадії знаходиться розслідування того чи іншого кримінального провадження. «Процес розслідування буде максимально відкритим і підзвітним громадськості», - підкреслив Генеральний прокурор.

У ході зустрічі члени президіуму консультативної ради отримали відповіді на ряд запитань, які їх цікавили, безпосередньо від очільника прокуратури та його заступника Давіда Сакварелідзе.

«Ми готові максимально відкрито та конструктивно співпрацювати з громадськістю, залучати членів консультативної ради до підбору кадрів на вищі посади у органи прокуратури, реагувати на усі без винятку звернення», - запевнив Генеральний прокурор.

Давід Сакварелідзе поінформував членів консультаційної ради про хід реформ, які розпочато у прокуратурі. За його словами, триває активна робота над розробкою та впровадженням системи електронного документообігу. Заступник Генпрокурора зауважив, що міжнародні донори готові фінансувати цей проект. Він також додав, що триває робота над докорінним реформуванням громадської приймальні Генеральної прокуратури.

Голова консультаційної ради Віталій Повх запевнив, що члени ради готові бути надійними партнерами у співпраці з прокуратурою. Члени ради також зауважили, що підтримують позитивні зміни, які відбуваються у органах прокуратури.

У ході зустрічі було досягнуто домовленості про включення представників громадськості до робочої групи, яка працює над розробкою нормативної бази, необхідної для проведення реформ.

 

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 507