Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.03.2015

У Генеральній прокуратурі проведена відеоконференція, на якій заслухано звіти прокурорів областей щодо стану розслідування злочинів, вчинених під час Революції Гідності

  

20 березня 2015 року під головуванням виконуючого обов’язки Генерального прокурора України Володимира Гузиря відбулася чергова нарада із керівниками прокуратур обласного рівня в режимі відеоконференції. Участь у заході взяли заступник Генерального прокурора України Олексій Баганець, прокурор АР Крим, керівники структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, а також перший заступник профільного комітету Верховної Ради України Микола Паламарчук.

Під час наради було заслухано звіти обласних прокурорів щодо стану розслідування кримінальних проваджень про правопорушення, пов’язані з перешкоджанням волевиявленню учасників мирних акцій протесту під час Революції Гідності, а також стосовно забезпечення додержання правоохоронним органами конституційних прав громадян у кримінальних провадженнях.

Підбиваючи підсумки стосовно напрацювань, пов’язаних з розслідуванням кримінальних проваджень вказаної категорії, з моменту останнього звіту прокурорів обласного рівня, головуючий констатував певні зрушення та активність у цьому питанні. Проте, незважаючи на позитивну динаміку, прокурорами областей повною мірою рішення останньої оперативної наради не виконано.

Заступник Генерального прокурора Олексій Баганець наголосив на необхідності активізації досудового розслідування кримінальних проваджень за фактами перешкоджання мирним акціям протесту та прийнятті законних рішень у розумні терміни. Також він назвав неприпустимою відсутність остаточних рішень у такій категорії справ.

Окрему увагу було приділено необхідності суворого дотримання керівниками обласних прокуратур виконання норм Закону України «Про очищення влади», зокрема своєчасному проведенню перевірок в обласних прокуратурах.

Управління зв`язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 2450