Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.03.2015

Прокуратурою Миколаївської області відкрито кримінальне провадження за фактом постановлення суддею завідомо неправосудної постанови у період Революції Гідності

    

Прокуратурою Миколаївської області розпочато досудове розслідування за фактом постановлення суддею Центрального районного суду м. Миколаєва завідомо неправосудної постанови з метою незаконного притягнення до адміністративної відповідальності учасника мирної акції протесту, що відбулась у січні 2014 року біля Миколаївської облдержадміністрації.

Вказаною постановою учасника акції визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1, ч.3 ст. 185-1 КУпАП (порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій) та призначено стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на 5 діб.

У подальшому цю постанову скасовано судом апеляційної інстанції. Провадження по справі закрито за відсутністю складу правопорушення, а особу звільнено з-під арешту у залі суду.

Дії судді кваліфіковано за ч. 1 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудної постанови) КК України.

Довідково:  Санкція вказаної статті передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.


За матеріалами прес-служби прокуратури Миколаївської області

кількість переглядів: 419